Obsługa prawna firm

obsługa prawna firm Wrocław i Oława

Obsługa prawna firm

Kancelaria Radcy Prawnego Paula Serweta-Dęga zapewnia wsparcie dla przedsiębiorstw znajdujących się na każdym etapie funkcjonowania biznesu. Realizowana przez nas obsługa prawna firm obejmuje szeroki zakres usług. Siedziba kancelarii znajduje się w Oławie oraz Wrocławiu, jednak zasięg naszej działalności to teren całego kraju. Gwarantujemy m.in. fachowe doradztwo w procesie windykacji, zarówno na etapie sądowym, jak i w postępowaniach egzekucyjnych. Pomagamy w skutecznym dochodzeniu należności, które wynikają z nieopłaconych rachunków, weksli czy faktur VAT. Doradzamy w kwestiach związanych z obrotem nieruchomościami, a także reprezentujemy klientów przed organami administracji publicznej.

Naszych klientów wspieramy także w konstruowaniu zgodnych z prawem umów i skutecznym negocjowaniu kontraktów. Wielokrotnie wychodzimy z inicjatywą i prezentujemy gotowe rozwiązania, które z sukcesem wdrażamy w przedsiębiorstwach naszych biznesowych partnerów. Reprezentujemy firmy w sporach gospodarczych, a także zapewniamy im codzienną pomoc, pozwalającą na niezakłócony rozwój działalności. Obsługa prawna firm jest realizowana kompleksowo, z dbałością o zachowanie partnerskich relacji z klientami. Nasz priorytet to osiągnięcie wzajemnego zaufania i umiejętne zrozumienie potrzeb kontrahentów.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Radca Prawny Paula Serweta-Dęga zdobyła niezbędną wiedzę i doświadczenie z zakresu obsługi prawnej firm. Do tej pory wzięła udział w kilkuset postępowaniach sądowych reprezentując klientów z wielu zróżnicowanych dziedzin, co dało jej szeroki pogląd na problemy natury prawnej z jakimi mają styczność podmioty gospodarcze. Zdobyte przez nią doświadczenie zawodowe wsparte doskonałą znajomością postępowania cywilnego, gospodarczego jak również innych dziedzin prawa wykorzystuje w codziennej praktyce obsługując firmy między innymi z branży medycznej, motoryzacyjnej, transportowej, budowlanej, przemysłowej i farmaceutycznej. Swoją renomę buduje dzięki szybkiemu reagowaniu na problemy swoich klientów, dzięki czemu mogą oni wyprzedzić działania nierzetelnych kontrahentów bądź uniknąć zawarcia niekorzystnego kontraktu.

Specjalistyczne doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw i wiedza z zakresu prawa gospodarczego to najważniejsze atuty naszej oferty. Pomagamy zarówno tym firmom, które dopiero wchodzą na rynek, jak i podmiotom już istniejącym. Gwarantujemy wsparcie w negocjowaniu warunków oraz w przygotowywaniu i zawieraniu umów przez przedsiębiorstwa. Pełnimy funkcję pełnomocnika i reprezentanta firmy przed sądami, opiniujemy umowy, a także przeprowadzamy negocjacje z wierzycielami oraz dłużnikami danego podmiotu.

Wsparcie dla biznesu

Naszym celem jest zapewnienie należytej pomocy w rozwiązywaniu aktualnych, biznesowych problemów przedsiębiorstwa. Często są to sprawy skomplikowane, wymagające zaangażowania i zdecydowanych działań. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest bez wątpienia bogate doświadczenie w postępowaniach gospodarczych, a także natychmiastowe działanie. Ważnym elementem naszej oferty jest również ukierunkowanie na indywidualne potrzeby i wymagania konkretnego klienta. Zawsze bierzemy pod uwagę specyfikę jego sytuacji oraz charakterystykę branży, w której działa. Nawiązanie z nami stałej współpracy gwarantuje natychmiastową reakcję w przypadku pojawienia się problemów natury prawnej. Proponowane przez nas rozwiązania pozwalają zabezpieczyć interesy naszych klientów przed możliwymi zagrożeniami.

Możemy pochwalić się wysoką skutecznością w przeprowadzaniu negocjacji. Jesteśmy zmotywowani do poszukiwania najlepszej możliwej drogi do maksymalnie korzystnego rozwiązania sporu. Kancelaria Radcy Prawnego Paula Serweta-Dęga to silne wsparcie dla firm z każdego sektora działalności gospodarczej. Zapewniamy profesjonalną pomoc opartą na doświadczeniu – zarówno na sali sądowej, jak i w rozwiązywaniu codziennych, bieżących problemów.

Masz pytania?

Napisz wiadomość